Review – Nedůsledné bránění znamenalo porážku v Chomutově

Laxní vstup do zápasu, potom dobrá druhá třetina a na konci zase chyby v bránění.

Jako již tradičně začínám tento odstavec větou, že Štíři měli špatný vstup do zápasu. Tentokrát co se týče výsledků, tak nejhorší z celé sezony. Po dvou minutách bylo skóre 0:2 a na konci třetiny dokonce 0:5. V šatně tedy musela proběhnout bouře. Takhle se prezentovat rozhodně nechceme.

Naopak druhá třetina začala slibně. Dominik Vlček zavelel k obratu, když vstřelil první štírský gól. Chvíli poté přišly dva další. A Jihočeši začali cítit, že nemusejí odjíždět s prázdnou. Chomutov dokázal potom vstřelit branku na 3:6. Ta ale hosty nepoložila a před druhou sirénou dal vytoužený gól na 4:6 opět Vlček.

Tím to ještě neskončilo. V třetí části Štíři dokonce srovnali na 6:6 a už to vypadalo, že zápas možná i otočí. Bohužel to bylo z budějovické strany všechno. Nedlouho poté vstřelili domácí gól na 6:7, následovaly dvě laciné branky ze standartek a finální podobu výsledku dal Chomutov gólem do prázdné branky. Štíři tak podlehli Florbalu Chomutov 6:10.